Hotline
0554 218 57 28
Yayla Mah. Yayla Blv. No:66, 34270 Sultangazi/İstanbul 0554 218 57 28 info@tugperhaliyikama.com

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Temizlikte Usta Eller!

Tuğper Halı Yıkama, kaliteli ve profesyonel hizmetleriyle halılarınızı temizlik ve hijyen konusunda en iyi şekilde destekler. Müşteri memnuniyetine odaklanarak, güvenilir ve hızlı hizmet sunarak halılarınızın ilk günkü gibi tertemiz ve sağlıklı olmasını sağlarız. Siz değerli müşterilerimizin halılarını güvenle teslim edebileceği bir adres olmaktan gurur duyuyoruz.

Kalite
Güven
Profesyonel Ekip
En İyi Fiyat
Bize Ulaşın

0535 609 26 32

"Tuğper Halı Yıkama - Temizlikte Yılların Tecrübesi,Temizliğin ve Güvenin Adresi"

"20 yıl önce, Üzeyir Durmuş ve Ömer Taşdemir tarafından kurulan Tuğper Halı Yıkama, uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle müşterilerine değer katmaya devam ediyor. Bu süre zarfında, Tuğper Halı Yıkama müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak benimsemiş ve bu değerli ilkeyi hizmet anlayışının temel taşı haline getirmiştir."

"Misyonumuz, evlerin ve iş yerlerinin temizlik ihtiyaçlarını profesyonel ve özenli bir şekilde karşılayarak müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanı sunmaktır. Deneyimli ve uzman kadromuzla, en son teknoloji ve ekipmanları kullanarak, halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama gibi temizlik hizmetlerinde en yüksek kalite standartlarını yakalıyoruz."

"Tuğper Halı Yıkama, sektörde öncü ve güvenilir bir marka olarak bilinirken, başarımızın temel nedeni müşteri odaklı yaklaşımımız ve işimize olan tutkumuzdur. Her müşterimiz için özel çözümler sunmak, ihtiyaçları anlamak ve beklentileri aşmak için çaba gösteriyoruz. Müşterilerimizin halılarını, koltuklarını ve diğer eşyalarını gönül rahatlığıyla bize emanet etmelerini sağlamak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz."

"Sürdürülebilirlik, çevre dostu uygulamalar ve etik değerler, işimizin temelinde yer alan diğer önemli unsurlardır. Tuğper Halı Yıkama olarak, çevreye duyarlılıkla çalışıyor ve atık yönetimini titizlikle uyguluyoruz. Ekip arkadaşlarımıza ve müşterilerimize karşı etik değerlerimizi korumak, şeffaf ve adil bir iş ilişkisi sürdürmek bizim için her zaman öncelik olmuştur."

"Geçen 20 yıl boyunca, güvenilirliğimiz, kalitemiz ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız sayesinde birçok sadık müşteri kazandık. Bugüne kadar bize güvenen herkese teşekkür ederiz. İlerleyen yıllarda da bu güveni koruyarak, Tuğper Halı Yıkama olarak hizmet kalitemizi ve etkinliğimizi sürekli artırmak için çaba göstereceğiz."

"Gelecekte de Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerimize en iyi temizlik deneyimini sunmaya devam edecek ve Tuğper Halı Yıkama olarak sektörde liderliğimizi sürdüreceğiz. Müşterilerimizle birlikte, daha temiz, daha sağlıklı ve daha güzel bir gelecek için çalışmaktan gurur duyuyoruz."

İletişim

Yayla Mah. Yayla Blv. No:66, 34270 Sultangazi/İstanbul

Çalışma Saatlerimiz:
Haftanın 7 Günü
24 saat hizmetinizdeyiz...

info@tugperhaliyikama.com

0554 218 57 28

© Tuğper Halı Yıkama All Rights Reserved. Distributed By: ThreeMedya